o marce

Defra

Tworzone z troską o środowisko, przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii produkcji, przez doświadczony zespół specjalistów.

Defra to marka stworzona przez firmę Deftrans – lidera w branży mebli łazienkowych. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu wysokojakościowych, funkcjonalnych i wpisujących się w najnowsze trendy wnętrzarskie mebli łazienkowych. To nasza prawdziwa pasja, którą pielęgnujemy nieustannie już prawie 25 lat!

więcej tutaj:

$

www.deftrans.com.pl

z myślą o

TWOJEJ ŁAZIENCE

Korzystamy ze sprawdzonych komponentów pozyskiwanych od renomowanych producentów, a dzięki doświadczeniu naszych konstruktorów i kreatorów oraz innowacyjnym procesom produkcji tworzymy meble najwyższej jakości, z dbałością o detale. Ważny jest dla nas nie tylko wygląd zewnętrzny każdego mebla, ale także sposób wykończenia jego wnętrza.

Nasze meble pokrywamy lakierami najnowszej generacji – zarównow środku,jak i na zewnątrz, zwiększając tymsamym ich odporność na wilgotne środowisko,a także sprawiając, że są łatwe w utrzymaniu w czystości i niepodatne na uszkodzenia mechaniczne. Chcemy w końcu, aby nasze meb le gościły w Waszych łazienkach jak najdłużej.

niepowtarzalny

DESIGN

Wiemy, jak ważny jest w dzisiejszych czasach aspekt wizualny przedmiotów, którymi się otaczamy. Nasza zaawansowana technologia produkcji pozwala w płytach typu MDF, tworzyć niepowtarzalne i oryginalne wzory, które oprócz funkcji dekoracyjnej spełniają nierzadko rolę uchwytów, kreując harmonijne, eleganckie i minimalistyczne bryły mebli.

Nagrody

przyznane kolekcjom
mebli łazienkowych Defra

Kontakt

Jeśli masz pytanie dotyczące naszej oferty, lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu!

New Field

5 + 12 =

DEFTRANS Sp. z o.o.
Wszewilki, ul. Sulmierzycka 73
56-300 Milicz

+48 71 38 40 486